Okno aluminiowe MB-70 HI

Nowoczesność i funkcjonalność | zaawansowane rozwiązania dla energooszczędnych budynków

W odpowiedzi na wciąż wzrastające zapotrzebowanie na produkty budowlane wyróżniające się wysokimi parametrami izolacyjności termicznej, opracowano systemy okienno-drzwiowe. Są nimi MB-70HI oraz MB-70US HI wyposażone w termiczną przegrodę, a także osłonowa ściana powstała w oparciu o okna MB-70CW HI. Ich budowę oparto na systemach bazowych: MB-70, MB-70US i MB-70CW, które są cenione, sprawdzone i rozbudowywane.

W odróżnieniu od izolacyjności ram systemów bazowych, ta w ww. systemach jest znacznie wyższa. W przypadku MB-70HI współczynnik Uf dla konstrukcji wynosi od 1,0 do 2,3 W/m2K. Jest to zależne od zastosowanych akcesoriów i profili.

Informacje podstawowe
Liczba szyb 3
Liczba uszczelek 3
Liczba komór 3/4
Współczynnik Uw 0.7
System izolacji termicznej HI – High Insulation
Rodzaj profili aluminiowe
Maks. oszklenie do 48 mm
Parametry techniczne
Marka Aluprof
Uf 1.3
Ug 0.6
Uw 0.7
Głębokość ramy 70 mm
Głębokość skrzydła 79 mm
Maksymalny wymiar skrzydła 2,5/2,4 m2
Maks. waga skrzydła 140 kg

Poznaj profil okna aluminiowego MB-70 HI

Okno aluminiowe MB-70 HI to doskonałe połączenie nowoczesnego designu i zaawansowanych technologii. Dzięki systemowi izolacji termicznej HI (High Insulation) oraz trzykomorowym lub czterokomorowym profilom aluminiowym, to okno gwarantuje wysoką izolację termiczną i akustyczną. Idealnie nadaje się do zastosowania w energooszczędnych budynkach, oferując nie tylko oszczędność energii, ale także niepowtarzalny wygląd.

Komu rekomendujemy Okno aluminiowe MB-70 HI?

Osobom, które poszukują okien o minimalistycznym designie, które wpiszą się w nowoczesny charakter budynku.

Inwestorom i architektom, którzy stawiają na innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość wykonania.

Jaki klient końcowy powinien być zainteresowany Oknami aluminiowymi MB-70 HI?

Klientom, którzy pragną nowoczesnych i funkcjonalnych okien, które doskonale będą spełniać ich potrzeby.

Osobom, które cenią sobie jakość i trwałość produktów, a także dbają o oszczędność energii i ekologię.

Dobra alternatywa Okna aluminiowego MB-70 HI – Schüco AWS 75.SI+

Jeśli interesują Cię wyjątkowe parametry termiczne oraz szeroka paleta kolorów, warto rozważyć alternatywę jaką stanowi okno Schüco AWS 75.SI+. Ten model zapewni doskonałą izolację termiczną i estetyczny wygląd.

Atuty systemu MB-70HI

Jego izolację termiczną można podwyższyć, dzięki zamontowaniu w centralnej komorze izolacyjnej specjalnych wkładów. Za sprawą niskiego współczynniki przewodzenia ciepła, wkłady zmniejszają przepływ ciepła przez komorę. Ich centralne umiejscowienie obniża również promieniowanie termiczne i konwekcję.

Drzwi i okna systemu MB-70HI (jak przy systemie bazowym) mogą zostać zastosowane przy wykonaniu zabudowy indywidualnej i fasad aluminiowych. Przy wykorzystaniu jako wypełnienie ścian słupowo-ryglowych wskazane jest połączenie ich z systemem z podwyższoną izolacyjnością termiczną – MB-SR50 HI.

Więcej o producencie Okien aluminiowych MB-70 HI

Firma Aluprof to ceniony producent systemów aluminiowych, który od lat oferuje innowacyjne rozwiązania dla budownictwa. Okno aluminiowe MB-70 HI to efekt ich długoletnich badań i zaangażowania.

Więcej o mocnych stronach Okna aluminiowego MB-70 HI

– System izolacji termicznej HI (High Insulation), który zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła.

– Profil aluminiowy o minimalistycznym wyglądzie, który doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą.

Podsumowanie Okien aluminiowych MB-70 HI

Okno aluminiowe MB-70 HI to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną połączyć funkcjonalność z nowoczesnym stylem. Dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej jakości wykonania, te okna zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Wybierz Okna aluminiowe MB-70 HI, aby cieszyć się nie tylko oszczędnością energii, ale także niepowtarzalnym designem, który nadaje charakter Twojemu budynkowi.