Dobierając profile do naszych okien, zależy nam na tym, aby charakteryzowała je najwyższa jakość. Z tego powodu stawiamy na renomowanych producentów, do jakich z pewnością należy Gealan. Ta niemiecka firma z wieloletnią tradycją pierwszy profil okienny wyprodukowała ponad pół wieku temu. Od tego czasu na bieżąco udoskonala swoje produkty, dzięki czemu spełniają one najwyższe wymogi.

Czym się charakteryzują profile Gealan?

Okna PCV wykonane z profili Gealan to doskonała izolacja cieplna. Wynika ona zarówno z właściwości samego materiału, jak i z wielokomorowej konstrukcji profili. Ich istotną cechą jest także duża dźwiękoszczelność. Wysoka izolacja akustyczna to cecha ceniona szczególnie przez mieszkańców dużych miast, którzy na co dzień narażeni są na spory hałas. Profile Gealan charakteryzują się ponadto imponującym poziomem bezpieczeństwa, a także wysoką statyką wynikającą ze szklenia na sucho, które zapewnia łatwość obróbki, a przede wszystkim większą stabilność całego systemu.

Okna Gealan – zapoznaj się z naszą ofertą

W naszej ofercie znajdują się liczne produkty Gealan. Posiadamy zarówno systemy tradycyjne, jak i przesuwne. Oferujemy ponadto ramy w kilku szerokościach, dzięki czemu można dopasować okna do wszystkich rodzajów ocieplenia budynku.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą dokonać najlepszego wyboru.