Rozwiązanie to przygotowane zostało przede wszystkim z myślą o obiektach komercyjnych, jak również budynkach handlowo-usługowych. Ich zewnętrzna estetyka stanowi niezwykle ważny element uczestniczący w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy – nowoczesnej, otwartej na innowacyjność, dynamicznie i prężnie rozwijającej swoją działalność. Również systemy okienne muszą to odzwierciedlać. Fasady aluminiowe w dobrej cenie, które Państwu proponujemy, to doskonale opracowane konstrukcje zapewniające wszystkim naszym realizacjom trwałość, stabilność oraz elegancki wygląd przez lata.

Zalety fasad aluminiowych

Najistotniejszą zaletą wynikającą z zastosowania fasad aluminiowych jest możliwość otwarcia wnętrz budynku na jego otoczenie. W ten sposób salon sprzedaży bądź obsługi Klienta może uczestniczyć w życiu miasta, zapraszając jednocześnie do swoich wnętrz. Jest to niezwykle ważne i pożądane rozwiązanie architektoniczne – doceniane w szczególności w zatłoczonych i gwarnych miastach. Należy jednak pamiętać, iż fasady aluminiowe wnoszą nie tylko zmiany estetyczne. Pozwalają również odciąć się od hałasu dochodzącego z zewnątrz, jak również doskonale wpłynąć na izolacyjność termiczną budynku. Jest to rezultat wykorzystania najnowszych technologii produkcyjnych, które doceniane są przez licznych konsumentów na europejskim rynku.

Nasze fasady aluminiowe

Fasady aluminiowe, które jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać w naszej Fabryce, pozwolą na stworzenie fantastycznej, nowoczesnej oraz przyciągającej spojrzenia elewacji budynku. Pragniemy, by tego typu inwestycje w pełni harmonizowały z profilem Państwa działalności oraz właściwościami danego obiektu, dlatego też nie ograniczamy naszej oferty tylko do jednego modelu fasady aluminiowej. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy:

  • modele słupowo-ryglowe,
  • modele przygotowane pod kątem ścian osłonowych (różnych typów),
  • rozwiązania przygotowywane indywidualnie.

SAPOR to nie tylko firma, ale i producent. Wszystkie wykonywane przez nas realizacje pozostają nie tylko eleganckim uzupełnieniem bryły danego budynku, ale również solidnym zabezpieczeniem antywłamaniowym. Oferowane przez nas fasady aluminiowe wyróżnia przystępna cena, a także wyjątkowa precyzja wykonania, dzięki czemu rozwiązania te mogą z powodzeniem współtworzyć system hermetycznego zamknięcia obiektu.