Okno aluminiowe MB-77 HS Wąski Słupek

Nowoczesność i elegancja | zaawansowane rozwiązania dla architektury z dużymi przeszkleniami

Jeśli marzą nam się duże, nowoczesne przeszklenia w salonie lub sypialni, warto także pomyśleć o drzwiach, które połączą przestrzeń domową z tarasem lub balkonem. Doskonałym rozwiązaniem będzie system podnoszono-przesuwny MB-77HS HI

Informacje podstawowe
Liczba szyb 3
Liczba uszczelek 3
Współczynnik Uw 0.9
Głębokość profilu 77 mm
System izolacji termicznej HS – High Insulation
Rodzaj profili aluminiowe
Liczba komór 3 lub 4
Maks. oszklenie do 52 mm
Parametry techniczne
Materiał aluminium
Uf 1.2
Ug 0.5
Uw 0.9
Głębokość ramy 77 mm
Głębokość skrzydła 86 mm
Maksymalny wymiar skrzydła 2,5/2,8 m2
Maks. waga skrzydła 180 kg
Marka Aluprof

Do pobrania

Poznaj profil okna aluminiowego MB-77 HS Wąski Słupek

Okno aluminiowe MB-77 HS Wąski Słupek to doskonały wybór dla tych, którzy pragną unikalnego połączenia nowoczesności z elegancją. Dzięki systemowi izolacji termicznej HS (High Insulation) oraz zaawansowanym profilom aluminiowym, to okno charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną. Zastosowanie wąskich słupków umożliwia wykorzystanie dużych przeszkleni, nadając wnętrzom niepowtarzalnego stylu.

Komu rekomendujemy Okno aluminiowe MB-77 HS Wąski Słupek?

Osobom, które poszukują okien o minimalistycznym wyglądzie, które wprowadzą dużo światła do wnętrza.

Inwestorom i architektom, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i duże przeszklenia.

Jaki klient końcowy powinien być zainteresowany Oknami aluminiowymi MB-77 HS Wąski Słupek?

Klientom, którzy marzą o wnętrzach pełnych naturalnego światła i nowoczesnych rozwiązań.

Osobom, które oczekują wyjątkowego designu, dbając jednocześnie o wysoką jakość wykonania i energooszczędność.

Dobra alternatywa Okna aluminiowego MB-77 HS Wąski Słupek – Schüco AWS 75.SI

Jeśli interesują Cię wysokie parametry termiczne i szeroki wybór kolorów, warto rozważyć alternatywę jaką stanowi okno Schüco AWS 75.SI. To doskonałe okno dla architektury z dużymi przeszkleniami.

Doskonałym rozwiązaniem będzie system podnoszono-przesuwny MB-77HS HI.

Drzwi idealnie nadają się nie tylko jako zabudowa łącząca pokój ze środowiskiem zewnętrznym, ale także stanowią wygodne wyjście z pokoju wprost do ogrodu. Ich dodatkową zaletą jest to, że w pozycji otwartej nie zajmują dużo miejsca i nie wymagają wolnej powierzchni podczas otwierania. Aby takie drzwi mogły nam służyć przez cały rok, konstrukcje te muszą być wodo i wiatroszczelne oraz mieć dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną.

Aby takie drzwi mogły nam służyć przez cały rok, konstrukcje te muszą być wodo- i wiatroszczelne oraz mieć dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną. Drzwi tarasowe MB-77HS HI firmy Aluprof posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną od UW 0,84 W/(m2K)*, a dzięki wytrzymałym oraz smukłym profilom umożliwiają budowę niskoprogowych drzwi o ciężarze skrzydła do 600 kg, wysokości do 3,2 m i szerokości do 3,3 m.

W systemie MB-77HS HI można zbudować konstrukcje dwu- lub trzyszynowe, z niskim progiem oraz konstrukcje narożne 90 i 270 stopni. System MB-77HSB został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom rynku belgijskiego.

DRZWI TARASOWE MB-77HS HI FIRMY ALUPROF

W ramach oferty drzwi podnoszono-przesuwnych dostępne są rozwiązania z wąskim słupkiem, w których widoczna szerokość kształtowników na styku skrzydeł drzwi wynosi tylko 47,5 mm.

Drzwi posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną od UW 0,84 W/(m2K).

Więcej o producencie Okien aluminiowych MB-77 HS Wąski Słupek

Firma Aluprof to ceniony producent systemów aluminiowych, który od lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla architektury. Okno aluminiowe MB-77 HS Wąski Słupek to wyraz ich zaangażowania w tworzenie wyjątkowych i funkcjonalnych produktów.

Więcej o mocnych stronach Okna aluminiowego MB-77 HS Wąski Słupek

– System izolacji termicznej HS (High Insulation), zapewniający doskonałą ochronę przed utratą ciepła.

– Zastosowanie wąskich słupków, które umożliwiają wykorzystanie dużych przeszkleni, podkreślając nowoczesny charakter wnętrza.

Podsumowanie Okien aluminiowych MB-77 HS Wąski Słupek

Okno aluminiowe MB-77 HS Wąski Słupek to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną unikalnej estetyki w połączeniu z funkcjonalnością. Dzięki zaawansowanym technologiom i wąskim słupkom, to okno umożliwia stworzenie wnętrz pełnych naturalnego światła i nowoczesnego designu. Wybierz Okno aluminiowe MB-77 HS Wąski Słupek, aby cieszyć się komfortem, oszczędnością energii oraz niepowtarzalnym wyglądem swojego wnętrza.