Od początku działalności szczególny nacisk kładziemy na kompleksową obsługę klienta.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, znajomości najnowszych technologii, ciągłego rozwoju i dbania o szczegóły na każdym etapie prac, jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienia.
Dbałość o odpowiednio wykwalifikowaną kadrę w obszarze produkcji, sprzedaży oraz montażu, pozwoliła nam na zoptymalizowanie działalności firmy.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone i trwałe materiały, które wpływają na solidność naszych rozwiązań, współpracując z najlepszymi kontrahentami na rynku.
Odzwierciedleniem tych działań jest znakomita kondycja firmy oraz szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług.

Sapor budynek firmy

Historia firmy SAPOR sięga ponad trzy dekady wstecz, gdy w 1991roku zaczynaliśmy od montowania okien. Obecnie, po ponad trzydziestu latach produkujemy pełną gamę wyrobów z zakresu stolarki otworowej z aluminium i PVC tworząc elewacje i fasady nie tylko na terenie naszego kraju ale również na rynkach zagranicznych całego świata, gdzie z dumą przedstawiamy polską jakość i solidność wykonywanych usług.

Nieustanny rozwój, powiększanie przestrzeni produkcyjnej oraz chęć dbania o nasze wspólne otoczenie skłoniło nas do działań proekologicznych, stosując rozwiązania chroniące środowisko. Budujemy świadome relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Oferty pracy

Jeśli chcesz razem z nami budować silną markę na rynku europejskim, sprawdź nasze oferty pracy

Nasze referencje

Funkcjonujemy także na rynkach zachodnich, gdzie z dumą prezentujemy polską solidność i jakość. O jakości świadczą nasze poniższe referencje.